4.BÖLGE MAÇLARI

 

BİR ARAYA GELMEK YETMEZ BİRLİKTE İLERLEMEK GEREK

Gazi Underdogs ekibi Red Crew NTI Gaming karşısında iki galibiyet aldı. Underdogs’un orta koridor oyuncusu Söplöndör Mid iki maçta da Syndra seçimi yaptı. İlk hafta da Power Shot ekibine karşı Syndra oynamış ve”13 1 3″ KDA ile oyunu tamamlamıştı. Red Crew’e karşı aynı üstün performansı gösteremese de takımının galibiyetlerinde mimarbaşı oldu. Underdogs – Red Crew mücalelerinin ilkinde Underdogs’un ormancısı Zef Alien’in Lee Sin oyunculuğu, Kör Keşiş’in rehber videosu niteliğindeydi, kusursuza yakın bir oyunculuk sergiledi.
Old School takımı Hacettepe Reignover karşısında inanılmaz bir hezimete uğradı. Her ne kadar ilk maçta ortalama bir mağlubiyet yaşasalar da ikinci maçta facia gibi bir yenilgiye maruz kaldılar. 28 dakika süren maçta takım olarak toplam 53 kez skor verdi Old School takımı oyuncuları.  Reignover ekibi minyon biçer gibi rakip kesti denilse mübalağa edilmiş olmaz. Oyunu”21 2 5″ KDA ile bitiren Reignover ormancısı Not On Smurf, Rengar ile bitmek bilmeyen bir av heyecanına sebebiyet verdi maç boyunca.
İlk maçta başka ikinci maçta bambaşka bir Power Shot takımı… Hacettepe Five – Power Shot eşlemesinde iki maç arasında büyük değişimler gözlemlendi. İlk maçta Power Shot takımının nişancısı 1vannkazuv’un Kalista’sı durdurulamazken, ikinci maçta H.Five’ın üst koridoru Archwoolf v2 oyunda damgasını vurdu. Her ne kadar Talon ve Teemo gibi beklenmedik iki seçim yapmış olsalar da rakibini alt eden ve zafere ulaşan takım bu sefer Hacettepe Five ekibi oldu. Bilhassa, Archwolf v2’nin başarılı Talon oyunu ve incelikli suikastleri, Power Shot takımını ikinci maçta çaresiz bırakan ana unsurdu.