3.BÖLGE MAÇLARI

FARM YAPARKEN FARMER OLMA: EFSANE OL 

Farm yapmak oyunu kazanmak için gerekli olsa da yeterli olmayabiliyor. Nonames takımının mid oyuncusu, ilk maçta Orianna ile 434 farma ulaştı. Hâlbuki rakibin orta koridor oyuncusu 300’ü bile görememişti oyun sonunda. Buna karşın Nonames hiç galibiyet alamadan seriyi tamamladı. İki oyunu da, takım savaşlarından ziyade takım savaşının hemen arkasından atılacak adımlar ve rotasyonlar konusunda daha hazırlıklı ve girişken olan De Pass Insiders kazandı.

Bölgenin bir diğer karşılaşması Meva Esports Club – Quick Fiction Esports eşleşmesi de 2-0 Quick Fiction lehine sonuçlandı. İlk maçta Sivir-Karma ikilisinin etkin, etkileyici ve aktif oyunu maça etkisini vurdu. Aynı etki ve sinerjiyi muhafaza ederek ikinci maçta da göz dolduran bir performans ortaya koyan Quick Fiction botu, takımını bir kez daha galibiyete taşıdı ve 6 puanı kaptı.

Heroes Of Akdeniz – Hobolar karşılaşmasının ilk maçında skor tabelası 19 – 3 gibi ezici bir üstünlük ile Akdeniz’den yana idi. İkinci maçta da muazzam bir oyun ortaya koyan Akdeniz ve bilhassa Akdeniz’in orta koridor oyuncusu Hudlesstone maçın bitiminde izleyenlerde Twisted Fate oynama ihtiyacı oluşturacak kadar güzel bir performans sergiledi. Keza Akdeniz’in orman oyuncusu X32G de kusursuza yakın bir çizgide oyununu oynarken, tüm bölgeler nezdinde en iyi KDA’ya ulaştı ve diğer ormancılara göz dağı vermiş oldu.