2.BÖLGE MAÇLARI

 

DESTEK EN BAŞTA GELİR

Bölge Ligi sona ererken, TEAM LANE GUARDIANS ekibi 2. Bölge’nin en istikrarlı ve gözde takımı oldu. 5 haftalık periyotta yalnıca bir defa mağlubiyet alan TLG ekibi, 4 bölge arasında toplam 9 galibiyete ulaşan iki takımdan biri. İstatiksel anlamda en iyi KDA sıralamasında ilk 10’da üç tane  TLG oyuncusu var. İlk sırada ise destek rolüyle Cage M oyuncusu yer alıyor. Cage M’nin oynadığı karşılaşmalara bir göz attığımız zaman bunu fazlasıyla hak ettiğini görüyoruz.

 

Geçen hafta iki sürpriz galibiyet alan ve bu hafta hem salt kazanmak için Vadi’ye inen hem de diğer takımların puan kaybetmesini bekleyen MARMARA CHAMPIONS ekibinin şansı yaver gitmedi. TEAM LANE GUARDİANS, NIGHT WATCH, HODRİ MEYDAN VE YEPİTEPE EAGLES takımları Bölge Finalleri’ne adlarını yazdırırken, MARMARA CHAMPIONS VE TEAM SOLO BÜT ekipleri “buraya kadar” demiş oldu.

 

2. Bölge’de en dikkat çeken olay, 2. hafta oynanan TEAM SOLO BÜT – YEDİTEPE EAGLES maçıydı. 71 dakika 39 saniye süren maçta inanılmaz şeyler yaşanmış ve toplamda tamı tamına 80 skor çıkmıştı.